30 november 2015

Digipäev 1.12

Saksa keel 
Kasutades õpitud sõnavara kirjuta jutuke oma sõbra/ sõbranna kohta. Mein Freund/Meine Freundin. Vaata üle tegusõnade pöördelised vormid. Saada valmis jutuke õpetajale. Võid kirjutada ka gmailis Google Drive dokumendina (jaga õpetajaga).

Kirjandus
Tee esitlus raamatu kohta, mida sa pidid detsembriks lugema. Pealkiri, autor, illustraator, ilmumisaasta. Tegelaste iseloomustus/kirjeldus, hinnang tegelaste tegevusele; ülevaade  raamatu sündmustest/tegevustest. Illustratsioonide kirjeldamine, teosele hinnangu andmine. Esitlus saada õpetajale võid kirjutada ka gmailis Google Drive esitlusena. (Jaga õpetajaga.)
Matemaatika
Mine lehele nutisport.eu  loo endale uus kasutaja konto ja lisa ka õpetaja e-mail, siis saan hiljem sulle  paroole meelde tuletada.  Nüüd logi oma kasutajaga sisse. Sinu parool ja kasutajanimi saadetakse sulle  ka meilile. Kui sa kasutajaks ei registreeru, siis ei jää sinust märki sellesse keskkonda.
Tee läbi: arvud-kõik alad; arvutamine ajaühikutega, liitmine ja lahutamine, murdude taandamine.   Murdude korral saad liikuda noolega ↑↓ nimetajasse ja lugejasse. Abiks on punased lingid Vaata õpetust ja NB!

Loodusõpetus
Kokkuvõte metsadest. Tee plakat, kus on peal erinevad metsaliigid koos taimestiku ja loomastikuga. Teostus vaba (joonista, kirjuta  piltidele juurde või kleebi). Hinnatakse: visuaalset väljanägemist ja õigsust. (Taimed -loomad on õigesti paigutatud)

Ühiskonnaõpetus
Uuri ja leia Eesti Vabariigis  hetkel eksisteerivad ministeeriumid ja ministrid. Mis on antud ministri põhiülesanne.  Vormista Wordi dokumendina,  lisa  ministritest pildid. Saada töö õpetajale (võib ka  gmailis Google Drive dokumendina). Hiljem tuleb viktoriin.

NB! Digiülesannete mittetäitmisel tuleb tööd  järgi teha peale tunde.Järgmisel digipäeval pole võlgnevuste korral, kodus ülesannete tegemine enam lubatud. Pead tulema kooli ja ülesanded tegema kooli arvutiklassis.

 Ära unusta anda tagasisidet Tagasiside

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar