14 detsember 2010

VUDILAS

TÄNA TOIMUS MEIE KAUA OODATUD VUDILA JÕULUMAA KÜLASTUS. TEEOLUD OLID JÄTKUVALT LUMISED. ALGUL TERVITAS MEID ÜKS ONU, KES TUTVUSTAS VUDILAS ELAVAID LOOMI: HOBUSEID, KITSI, LAMBAID, JÄNESEID JA PONI. LAPSED SAID NEID OMA KÄEST LEIVAGA TOITA.                                                 EDASI LIIKUSIME MAJJA SISSE, KUS OLID PÕHUPAKKIDELE VALMIS SEATUD TOREDAD ISTUMISVAIBAD. MEILE ESINESID PÄKAPIKUD NALJAKA JA KAASAHAARAVA JÕULUNÄIDENDIGA, MIS RÄÄKIS SELLEST, KUIDAS MAAPÄKAPIKUD TAHAVAD KUUPÄKAPIKKUDELE OMA EHITATUD RAKETIGA KÜLLA SÕITA. SAIME KAASA LAULDA JA TANTSIDA.


 KORIDORIS KOHTUSIME KOLME TOREDA VUTIGA, KES OLID OMA NIMED SAANUD SUVEL VUDILAT KÜLASTANUD INIMESTE KÄEST. VUTID OLID KOHAL SELLEPÄRAST, ET SELLES MAJAS, KUS VIIBISIME OLIGI KUNAGI PÄRIS SUUR VUTIKASVANDUS. UUDISTASIME KIRJUID VUTIMUNE.

KUI OLIME JOPED, MÜTSID, KINDAD JA SALLID NAGISSE RIPUTANUD SAID OSAD LAPSED JÕULUKAARTE MEISTERDADA JA TEISED VUDILA LOGOGA MEDALEID VALMISTADA. NUTIKAMAD JA KIIREMAD LAHENDASID RISTSÕNU JA KIRJUTASID JÕULUVANALE KIRJA.
KOOS PÄKAPIKKUDEGA ÕPPISIME SELGEKS TOREDAD LOOD KÕLAPULKADE, SAHISTITE JA KELLUKESTEGA.
PÄKAPIKU TÜDRUKUD ESITASID VAHVA TANTSU, MIDA NII MÕNIGI LAPS USINASTI KAASA TANTSIS.
 KUI EELMISEL NÄDALAL VALAS IGA LAPS ISE ENDALE TINAGA ÕNNE, SIIS TÄNA VALAS ÕPETAJA ÕNNE JÄRGMISEKS AASTAKS KOGU KLASSILE. NÄGIN POISSE, KES HOIDSID PÖIDLAD PIHUS JA KESKENDUNULT POMISESID PALUN VIISI, PALUN VIISI, AGA VÄLJA TULI......
...SELLINE KUJU. MÕNELE MEENUTAS SEE HOOPIS ÜHTE, TEISELE JÄLLE PALMIPUUD, SEEGA LEPPISIME KOKKU, ET EHK JÄRGMINE AASTA TOOB KOGU KLASSILE ÜHISE REISI KUHUGI PALMI ALLA ;)
JÕULUVANA SAABUS VUDILASSE SEEKORD ATV-GA, SEST SAAN OLI KUHUGI PAKSU LUMME TAKERDUNUD. IGA LAPS SAI JÕULUVANALT MAGUSA JA KULDSE MEDALI.
LASTELE MEELDIS VUDILAS VÄGA. NII MÕNIGI ANDIS LUBADUSE KA SUVEL SINNA TAGASI SÕITA.

1 kommentaar:

  1. seal on ju minu tädi hobused graffit,hitalgo ja poni jonsu

    VastaKustuta