10 detsember 2010

TALVEÖÖ KOOLIMAJAS VOL. 3

ÕHTUL KUI DISKO OLI LÄBI SAANUD SETTISIME END KLASSI MAGAMA. PEALE IGAPÄEVAST HAMBAPESU PUGESIME MUGAVASTI MAGAMISKOTTIDESSE, PANIME PEAD PADJALE JA ÕPETAJA LUGES LASTELE KAKS TOREDAT JÕULUMUINASJUTTU, MILLEST ÜKS RÄÄKIS JÕULUDE KADUMISEST JA TEINE SELLEST, KUIDAS JÕULUVANA ÜKSKORD HILJAKS JÄI.
MÕNED LAPSED ÜTLESID HOMMIKUL, ET NAD EI KUULNUDKI ÕHTUL ENAM, KUIDAS MUINASJUTT LÕPPES, SEST UNEMATID JA UNEKATID JÕUDSID ETTE.
ÖÖ MÖÖDUS RAHULIKULT...
HOMMIKUL HELISES KELL 7.00 ÜHE LAPSE TELEFON, MILLE PEALE ME TEGELIKULT ÜLES EI ÄRGANUDKI,  VAID TEADSIME, ET NÜÜD SAAB VEEL TUNNIKESE TUKKUDA.
KELL KAHEKSA AJAS KOOLIKELL KA SUUREMAD UNIMÜTSID ÜLES NING SIIS ALGAS TOHUTU PAKKIMINE JA KORISTAMINE.
PEALE SOOJA JA MAITSVAT HOMMIKUSÖÖKI KOGUNESIME SAALI, KUS TEGIME KOKKUVÕTTEID. PALJUD LAPSED ÕPPISID MATKAL, ET ALATI VÄLJA MINNES PEAB ENNAST SOOJALT RIIDE PANEMA, OSAD LAPSED JÄLLE ILMA VANEMATETA OLEKUT JA ISEENDA ASJADE EEST VASTUTAMA JA MIDA KÕIKE VEEL.
PRAEGU KOOSTAME RAPORTIT JA KOOSTAME ÜHISE TALVEÖÖ RAAAMATU, KUHU KA KÕIK TÄHTSAMAD JA VÄHEM TÄHTSAMAD SÜNDMUSED SAAVAD ÜLES JOONISTATUD.

1 kommentaar:

  1. see talveoo projekt oli laste jaoks väga oodatud ja väha põnev. Ja õpetaja 3-osaline järjejutt oli väga äge lugemine.Ilusat jõuluaega!

    VastaKustuta