17 september 2015

Digipäev!

Saksa keel- Õpi sõnu ja väljendeid! SIIT
Vasakus nurgas Index, vali Lektion1 Wortschatz- loe ja kuula hääldust.
   Würfelspiel (Täringumäng)- kõigepealt pane mõlemale mängijale nimed, siis mängima(spielen). Korvi all on täring, nool korvile/täringule(enter). Kasti peale  tuleb sakasakeelne sõna, sina kirjutad mida see eesti keeles tähendab ja vajutad enter. Kui kirjutasid õigesti jalutab mängunupp edasi. Kui oskad, võid mängida erinevaid mänge, mis aitavad sul keelt õppida.
 Veel Lektion2- Wortschatz - õpi sõnu kuni telefoninumbri küsimiseni.
 Tagasideseinale kirjuta: kuidas sinu õpingud edenesid? Kaua sa saksa keelele aega pühendasid? Kui proovisid mänge, siis milline mäng sulle kõige enam meeldis?

  Kirjandus Kirjuta üks kokkuvõttev jutuke Metsalaagrist. Loe jutt kindlasti mitu korda enne saatmist läbi. Paranda vead, vaata üle komad. Püüa teha oma jutt veidi värvikamaks, kasutades omadussõnu ja vältides sõnakordusi. Valmis jutt saada õpetaja meilile. Pööra tähelepanu viisakale kirja saatmisele.

 Tööõpetus tüdrukutele.
 Eelmisel tunnil jagatud näidiste järgi heegelda nööbilill ÕPETUS
või roos(alustasime klassis). Õpetus 

Matemaatika 
*MÄNG Jaga murrud õgesti SIIN
*MÄNG Ehita vastavalt juhendile rada SIIN
*Miksike onkont Harilik murd 01 A Hariliku murru mõiste; liht- ja liigmurd; murdude taandamine, laiendamine. Murrujoonena on kasutusel / märk NB! Vale valik märkeruutudes annab -1

 Tagasiside SIIN

Suhtlemine SIIN

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar