20 jaanuar 2011

KÜLALISED ROOTSIMAALT

TÄNA KOHTUSIME VÄGA OODATUD KÜLALISTEGA ROOTSIMAALT. HANS ON MEIE KOOLI, ÕPILASI, LASTEKODU LAPSI, SUURPERESID, RAHVAMAJA, SOTSIAALMAJA, ÜKSIKISIKUID, NAABERKOOLE JA TEISI TOETANUD NÕU JA JÕUGA. SELLEL AASTAL TUNNUSTATAKSE TEDA "HARIDUSE SÕBRA JA TOETAJA 2010" AUHINNAGA.
HANS JA GÖRAN OSALESID HOMMIKUSEL KOGUNEMISEL, KUS KOOLIPERE ESINES TANTSUDE, LAULUDE JA LUULETUSTEGA, KUULSIME ROOTSI KEELSET LAULU, MIDA KÜLALISED VAIKSELT KA KAASA ÜMISESID, KUUES KLASS OLI KIRJUTANUD LUULETUSE HANSUST, MIDA RÄPIVORMIS EDASTATI, ESIMENE KLASS ESINES ÕUDSA LOOGA ÜHEST MUSTAST LINNAST.
KÜLALISED JÕUDSID MEIE KLASSI KUNSTIÕPETUSE TUNNI AJAL, MIL ME PARAJASTI RONGI JOONISTASIME. SAIME TEADA, ET KA HANS ON KUNAGI RONGI PEAL PILETIKONTROLÖRINA TÖÖTANUD. MÄNGISIME ROOTSLASTEGA ALIAST PANTOMIIMI VORMIS. KÜLALISED NÄITASID SÕNU OMA KEHAKEELT KASUTADES JA LAPSED PIDID ÄRA ARVAMA, MILLE VÕI KELLEGA TEGU. LISAKS SAIME TEADA, KUIDAS ON ROOTSI KEELES NEED SÕNAD, MIS PARASJAGU SELETAMISEL OLID. VÕÕRAPÄRASEID SÕNU OLI PÄRIS KEERULINE HÄÄLDADA.

1 kommentaar:

  1. Tore päev, toredad tegevused ja palju rõõmu kõigile. Selliseid päevi võiks veel olla:)

    VastaKustuta