07 oktoober 2010

UUED ÕPETAJAD

ALATES SELLEST NÄDALAST ANNAVAD LASTELE TUNDE UUED ÕPETAJAD.
EILE KÄIS LOODUSÕPETUSE TUNDI ANDMAS KRISTO-MARTENI ISA, KES RÄÄKIS PUUVILJADEST JA MARJADEST. LASTELE TUND VÄGA MEELDIS, SEST NAD SAID TUNNIS TEHA VÄGA PALJU ERINEVAID ASJU, MIDA VÕIB-OLLA TAVALISTES TUNDIDES ALATI EI SAAGI: MAITSTA, NUUSUTADA, KATSUDA, SORTEERIDA, ÕPPIDA, KIRJUTADA, LÕIGATA, KLEEPIDA, JOONISTADA, NÄHA, RÄÄKIDA JA MUUD PÕNEVAT VEEL.
SUUR TÄNU KRISTO-MARTENI ISALE, KES OLI ETTE VALMISTANUD VÄGA PÕNEVA TUNNI.


 SELLISED MUNAKESED ON TAMMELEHTEDE ALL JA KUI SEE KATKI TEHA SIIS VÕIB SEALT LEIDA PISIKESE USSIKESE, KES TALVITUBKI MUNA SEES.

TÄNASE KUNSTIÕPETUSE TUNNI VIIS LÄBI HARRY EMA, KES JOONISTAS LASTEGA SÜGISE TOONIDES METSA. JA SEDA MITTE TAVAPÄRASELT PINTSLIGA, VAID ÕPILASED SAID TEHA SEDA KÄTE JA SÕRMEDEGA. NAD KASUTASID PILDIL JAHUPUTRU, MILLELE ANDSID TOONI GUAŠŠVÄRVID, LISASID TATRA- JA RIISITERASID, PEENIKESI MAKARONE. SEE JOONISTAMISE STIIL TEKITAS LASTES ALGUL VÕÕRISTUST, ET KÄED SAAVAD MUSTAKS, MÕNI LAUSA KÜSIS, ET KAS PINTSLIGA EI TOHI TEHA, KUID LÕPUKS VALMISID KÕIGIL TOREDAD MEELEOLUKAD SÜGISPILDID.SUUR TÄNU HARRY EMALE, AUSALT ÖELDES OLI TUND VÄGA KAASAKISKUV, NII ET MUL ENDALGI HAKKASID KÄED SÜGELEMA, SEST VALMINUD PILDID OLID TÕESTI KAUNID.
OOTAME LASTEGA PÕNEVUSEGA UUT NÄDALAT JA UUSI ÕPETAJAID ;)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar